Ofislerimiz : Kiev İstanbul Lefkoşa

SEM (Arama Motoru Pazarlaması)

Google Adwords Reklamları

Google Adwords reklamları, markanızın doğru bir konuma ulaşmasında en etkili unsurlardan biridir. Web sitenizi, sosyal medya hesaplarınızı ve reklam metinlerinizi Google ile uyumlu hale getirdiğinizde az bütçeyle maksimum verim alabilir, reklam bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 

Uluslararası arama motoru Google’a uyumlu web sitesi tasarımı ve kodlaması, web siteniz için anahtar kelimeler ile ideal uzunluktaki metinler ve Google için reklam metinleri oluşturma Web Terzisi ile mümkün olacaktır. Google’ı esas alan çalışmalarımız ile markanızı kısa sürede üst sıralara çıkacak ve bilinirliği artacaktır.  

Facebook Reklamları

Sosyal medya ağlarının içinde en fazla üyeye sahip olan Facebook, reklam mecrası olarak kullanıldığında hızlı geri dönüş alınan kanallardan biridir. Doğru hedef kitleye doğru görsel ve metin ile ulaşıldığında markanıza kısa sürede bilinirlik ve prestij kazandırır. 

Web Terzisi, ürün ve hizmetlerinizin kısa sürede tanıtılmasını sağlayan bu mecrayı markanıza uygun şekilde kullanır. Web Terzisi olarak hemen hemen tüm dünya tarafından kullanılan Facebook’ta hedef kitlenizi en ince ayrıntısına kadar belirleyebilir ve markanızla ilgili daha fazla kişiye ulaşabiliriz. 

Instagram Reklamları

Görseli ön plana tutan Instagram bugün Facebook’tan sonra en fazla üyeye sahip olan sosyal medya mecrasıdır. Instagram reklamları bugün dijital dünyada en fazla etkileşim alan reklamlar arasında yer alır. Instagram kullanıcılarına ve formatına uygun reklamlar ile doğru hedef kitleye ulaşıldığında markanız kısa sürede istediğiniz bilinirliğe ulaşacaktır.

Web Terzisi, dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibi ile Instagram reklamlarınızı doğru ve etkili şekilde yönetir. 

Linkedin Reklamları

Dünyanın en popüler “iş” ağı olan Linkedin, yaygın kullanımı ve spesifik kullanıcıları ile markaların vazgeçilmez reklam mecrası haline geldi. Facebook ve Instagram reklamlarına nazaran tıklama başı maliyet oranına göre pahalı olan bu mecra, uzmanlıkla ele alınmalı ve marka için üst seviyede yarar sağlayacak bir tanıtım yolu olarak kullanılmalıdır.

Web Terzisi, diğer sosyal medya kanallarında olduğu gibi Linkedin’de de markanızı en iyi noktaya taşımak için çalışır. Yenilikçi ve uzman ekibi ile Linkedin kullanan profesyonellere markanızı iyi bir şekilde temsil eder. 

Twitter Reklamları

Twitter, dünya çapında git gide kullanımı artan, markalar için büyük önem taşıyan dijital reklam mecralarından biridir. Birçok ülkeden 700 milyon kullanıcının neredeyse birçoğu dünya gündemini sadece bu mecra üzerinden takip etmektedir.  Kısa ve sık paylaşımların yapıldığı ve etkileşimi fazla olan bu mecra, markaların mutlaka bulunması gereken bir sosyal medya alanıdır. 

Twitter reklamları profesyonelce hazırlandığında markalar için büyük yankı uyandıran bir tanıtım gerçekleşir. Sürekli takip gerektiren Twitter reklamları, en küçük bir hatada krize dönüşebilir.

Yandex Direct Reklamları

Google’ın ardından en çok kullanılan arama motoru olan Yandex, reklam çalışmalarıyla da ön plana çıkmaktadır. Yandex Direct reklamlarında, Google Adwords kadar çok kullanılmadığından rekabet düşüktür. Bu durum bazı markalar için avantaja dönüşebilir.

Yandex Direct reklamları, markalar için titizlikle hazırlanmalı ve doğru materyallerle hedef kitle önüne çıkılmalıdır. Dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibimiz, markanızı Yandex mecrasında da başarılı kılacaktır.

Bing Arama Ağı Reklamları

SeeSmart’ın sizlere sunduğu hizmetlerin yanı sıra çok kullanılan arama motorlarından biri olan Bing’e de reklam verebilirsiniz. Bing reklamları, seçilen anahtar sözcüklerle ürün, hizmet veya etkinliğinizi tanıtmanıza yardımcı olur. SeeSmart’ın uzman ekibi tarafından yönetilecek olan bu reklamlarla, çeşitli gruplardan potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, markanızın bilinirliğine katkıda bulunabilirsiniz. 

Yahoo Arama Ağı Reklamları

SeeSmart’ın sizlere sunduğu hizmetlere ek olarak sıklıkla kullanılan arama motorlarından biri olan Yahoo’ya da reklam verebilirsiniz. Yahoo reklamları, seçilen anahtar sözcüklerle ürün, hizmet veya etkinliğinizi tanıtmanızda etkili olur. SeeSmart’ın uzman ekibi tarafından yönetilecek olan bu reklamlarla, potansiyel müşterilerinizi harekete geçirebilir, yüksek dönüşüm (mesaj, sipariş, telefon, vb.) alabilirsiniz. 


Web site projenizi oluştururken sormanız gereken 10 soru

Pazarlama Faaliyetlerinin Önündeki 9 Engel

Pazarlama faaliyetlerini sürdürürken, dikkatli olmanız gereken önemli noktalar size zaman ve para kaybı yaşamanızı engeller. Bu e-kitap pek çok pazarlama uzmanı için bir yol haritası olacak ve pazarlama taktiklerinin ana hatlarını çizecek.

İndir

SOSYAL MEDYA