Ofislerimiz : Kiev İstanbul Lefkoşa

MARKA MİMARİSİ

GRAFİK TASARIM

SeeSmart’ın Yaratıcı grafik tasarımcıları, markanızın için gerekli olan tüm materyalleri incelikle tasarlar. Logolar, Kartvizitler, Infographics, Fuar Standları, Dış Mekan Tabelaları, Yol Bulma Tabelaları, Araç Sararları ve daha fazlasıyla siz marka sahiplerinin karşısına çıkar. 

Aynı zamanda dijital pazarlama dünyasında da tecrübei olan ekibimiz; web sitesi kullanıcı arayüzü (uı), PSD’ler, e-books, Twitter arka planları, Facebook kapak fotoğrafları, Powerpoint slaytları, html e-posta şablonları için grafik tasarım yapar. Grafik tasarım hizmetlerimiz arasında, video giriş ve çıkış slaytları, Alt Thirds ve 2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyonlardan videolar da bulunur.

Grafik tasarımcılarımız, ürününüzü mükemmel bir şekilde, kendine has yorumunu katarak yansıtır. SeeSmart, tasarımcılarını sanatçı olarak kabul eder ve birbirinden yaratıcı ve özgün fikirler geliştirmelerine destek olur. Siz markalara ise eşsiz tasarımların keyfini çıkarmak kalır. 

Grafik Tasarımı Alanımıza Dahil Olan Hizmetler;

Baskı, Marka ve Dijital Tasarım

Logo ve Grafik Tasarım

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (UI)

Web Sitesi Ana Sayfası Tasarımı (PSD)


KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik tasarım çalışmalarımız; kartvizitler, dış mekan tabelaları, kurumsal tabelalar, yön tabelaları, araç giydirmeleri ve daha pek çok alanda kendini göstermektedir. Ayrıca Twitter arka planları, Facebook kapak fotoğrafları, sosyal medya simgeleri, PowerPoint slaytları ve diğer dijital medya için özel grafikler oluşturuyoruz. Bir işletmeyi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi, sizin için markalaştırabiliriz.

Kurumsal Kimlik Paketimiz 3 çeşittir;

Starter Paket

Kartvizit, Kurumsal Dosya, Antetli Zarf, Antetli Kağıt ve Kalem tasarımlarından oluşmaktadır.

Middle Paket

Kartvizit, Kurumsal Dosya, Antetli Zarf, Antetli Kağıt, Kalem, Mailing, Sosyal Medya Şablonları, Web Sitesi Ön Yüz tasarımlarından oluşmaktadır.

Top Paket

Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemelerin tasarımından oluşan kurumsal kimlik kitabından oluşmaktadır. 


LOGO TASARIMI

Şimdiye kadar birçok kurumsal firmaya 50’nin üzerinde logo geliştirdik ve karmaşık marka mimarileri oluşturduk.

Bizler için logo oluşturma, marka yaratma sürecinde kutsal bir iştir. Logo tasarımının bir parçası olmak, büyük bir sorumluluğun altına girmenin yanı sıra ilham veren bir fırsattır. Logolar web sitelerinden, reklamlara; işaretlerden kartvizitlere kadar her yerde görünür. Bunun bilinciyle her logo tasarımına heyecan ve özveri ile yaklaşıyoruz.

SeeSmart tasarımcıları bir logo tasarlamadan önce markanın stratejisini öğrenir veya oluşturur. Logo tasarım stratejisi oluşturmak, bu konudaki başarımızın en büyük sırrıdır. Logo tasarlarken geçirdiğimiz süreçler aşağıdaki gibidir;

Pazar araştırması ve rekabetçi analiz.
Pazar ve endüstri incelemesi
Birden çok tasarımcı ve yaratıcı ekiple logo tasarımına başlanması
Logo geliştirme ve tasarım
Seçenekleri değerlendirme ve sunum için seçim
Müşteriye sunmak ve geribildirim almak
Revize etmek ve geliştirmek
Son seçimleri sunum haline getirmek
Gerekli tüm dosya biçimlerini yaratmak
Marka yönergeleri belgesi oluşturmak
Teslimat için nihai dosya formatlarını paketlemek


KURUMSAL SUNUM TASARIMI

Kurumsal sunum grafiğinin niteliği firmanızı amatör veya profesyonel olarak algılanmasına neden olacaktır. Hızlıca ve gelişigüzel hazırlanmış bir sunum, toplantıya katılanlar üzerinde kötü bir izlenim bırakır. 
SeeSmart’ın kurumsal sunum konusunda deneyimli ekibi, sizi her ortamda söylemek istediğinizi profesyonelce sunma fırsatı verir. Eğitimlerde, müşteri veya personel toplantılarında estetik, anlaşılır ve sürükleyici bir sunum gerçekleştirmenizi sağlar.


AMBALAJ TASARIMI

Ambalaj tasarımı, kurumsal bir firmanın ilk izlenimi olduğundan önemle üzerinde durulması gereken bir iştir. İyi bir ambalaj tasarımı; marka algınıza katkı sağlayabilir, satışınızı kolaylaştırabilir ve hedef kitlenizden iyi bir geri dönüş almanızı sağlayabilir.
Grafik tasarımcılarımız ambalaj tasarımını güçlü bir mesajlaşma unsuru olarak ele alır ve markanız için özgün, özelleştirilmiş ve güzel tasarımlı ambalajlar ortaya çıkarır.

Web site projenizi oluştururken sormanız gereken 10 soru

Web Sitenizin Başarısız Olmasının 10 Nedeni

Dijital dünyadaki yeniliklere ayak uydurmak için, web sitenizi her 18–24 ayda bir değerlendirmeye almanız gerekiyor. İşletmenizin web sitesi olması gerektiği gibi mi, yoksa değil mi veya size yarar sağlıyor mu?

İndir

SOSYAL MEDYA