Ofislerimiz : Kiev İstanbul Lefkoşa

2018’E İLİŞKİN 7 SEO TRENDİ

Bu modern dünyada, her şey internette yapılır. Hatta işletmeler bile sanal rotayı kullanır. Şirketler kendi web sitelerine sahiptir ve her zaman web sitelerinin yardımıyla hizmetlerini ve ürünlerini popüler hale getirmeyi amaçlamaktadır.

PAZARLAMA PLANI NASIL HAZIRLANIR?

Markanız için bir pazarlama planı oluşturmak, başarının ilk anahtarıdır. Entegre bir pazarlama planı yürütecekseniz, zamanın ilerlemesi için attığınız adımları mutlaka planlamanız gerekir. Planınızı tamamlayın ve tüm uygun (ve optimize edilmiş) araçlara sahip olduğunuzdan emin olun.

WEB SİTESİ DÖNÜŞLERİNİ ARTIRMAK İÇİN BEŞ ÖNEMLİ ADIM

Inbound pazarlama, hedef kitlenizi markanıza yaklaştırıp potansiyel müşterilere dönüştüren içerik ve analiz odaklı bir stratejidir. Inbound pazarlama, tüketicilerin evrimleştiğini ve teknolojinin, pazarlama mesajları da dahil olmak üzere ne zaman, nasıl ve ne tür bilgiler aldıklarını kontrol ettiğini kabul eder.

Markanızın Sosyal Medyadaki Ses Ve Tonunu Nasıl Bulursunuz?


Tüketiciler, her zamankinden daha fazla ihtiyacı olan markaları net bir misyon, ses ve ton ile aramaktadır. Bu özellikleri stratejik olarak geliştirmek, kitlenize ulaşmak ve bunlarla bağlantı kurmak için çok önemlidir. Her markanın zaman içinde oluşan benzersiz bir hikayesi ve iletişim yolu vardır.

Bir Seo Şirketiyle Anlaşmadan Önce Sormanız Gereken 12 Soru


Arama motoru optimizasyonu (SEO) sürekli gelişen bir uygulamadır, çünkü arama motorları daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için algoritmalarını güncellemeye devam etmektedir. SEO bir zamanlar, anahtar kelime yoğunluğu denklemleri ile uygulanıyord. Şimdi ise SEO bütünsel ve entegre dijital pazarlama stratejisinin bir parçası olarak çalışır.

Logonuzun Başarısını Değerlendirmenin 4 Yolu

Bir logonun başarısını nasıl ölçersiniz? Bir çok markanın yeniden tasarlama fiyaskosu sırasındaki büyük ölçekli popülist tepkileri kısa bir süreliğine ölçmek zordur. Bununla birlikte, yeni bir logoyu düşündüğünüzde isteyebileceğiniz ve sormanız gereken bir takım sorular vardır. İşte yeni bir logo için sormanız gereken 4 soru…

Neden İçerik Pazarlama ve Pazarlama Otomasyonu İç İçe Olmalı?

Modern pazarlamacının hedefleri zamansızdır: mevcut müşterilerinizi mutlu ederken satışları büyütmek için yeni fırsatlar yaratın. Bu süreç içerisinde içerik pazarlaması büyük bir rol oynamaktadır. 

SOSYAL MEDYA